15 kwietnia uczniowie klasy I b odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Babicach, gdzie
26 marca w szkole gościliśmy druha OSP oraz ratowniczkę medyczną, którzy z ogromnym
Podczas wielkanocnego apelu nie zabrakło ciepłych słów i świątecznej atmosfery. Uczniowie oraz
Pierwsze ciepłe promienie słońca, śpiew ptaków i budząca się do życia przyroda – w takich
18 marca uczniowie klasy I a odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Babicach, aby wspólnie z
Podopieczni Miejskiego Przedszkola nr 18 w Oświęcimiu odwiedzili nas, aby wziąć udział w zajęciach
Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zaprasza na wyjatkowe wydarzenie – „Rodzinne
Czy oszczędzanie jest męczące? Sprawdziliśmy to! Nasi uczniowie uczyli się, jak racjonalnie
Dzień Kobiet to okazja, aby docenić wszystkie panie w naszej szkole - koleżanki, nauczycielki,
W dniu 26 stycznia 2026 r. uczniowie klasy I a i I b zostali przyjęci do grona czytelników
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dla dzieci i ich opiekunów! W niedzielę, 22 lutego, na scenie w Domu
"Witajcie w naszej bajce" - pod takim hasłem upłynął dzień otwarty w naszej szkole. Nasi goście -
Dyrektor Szkoty Podstawowej w Babicach informuje, że rozpoczynają się zapisy do klasy pierwszej na
Sekretariat czynny w godzinach:
Poniedziałek: 8:00 - 15:00Wtorek: 8:00 - 15:00Środa: 8:00 - 15:00Czwartek: 8:00 - 15:00Piątek: 8:00 - 15:00
Tel: 338430312
Jak do nas trafić?